• Ubytování je ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.
  POKOJE

  Ubytování je ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.

 • Neplacené parkoviště pro hosty penzionu Na Parkánech se nachází před před budovou.
  SLUŽBY

  Neplacené parkoviště pro hosty penzionu Na Parkánech se nachází před před budovou.

 • Nabízíme Vám ubytoivání v běžných i podkrovních útulných pokojích v penzionu Na Parkánech.
  UBYTOVÁNÍ

  Nabízíme Vám ubytoivání v běžných i podkrovních útulných pokojích v penzionu Na Parkánech.

 • Znovuotevřená restaurace má pro Vás připravenou pestrou nabídku teplých i studených pokrmů, sestavenou z vlastních i vyzkoušených receptur.
  RESTAURACE

  Znovuotevřená restaurace má pro Vás připravenou pestrou nabídku teplých i studených pokrmů, sestavenou z vlastních i vyzkoušených receptur.

REZERVOVAT

Restaurace

Znovu otevřená restaurace má pro Vás připravenou pestrou nabídku teplých i studených pokrmů, sestavenou z vlastních i vyzkoušených receptur. Základem naší nabídky jsou především jídla české kuchyně, jejíž tradici se snažíme zachovat.

Přes týden možnost objednání denního menu s polévkou ze tří jídel. Dvě za 79,- na místě (s rozvozem za 87,-) a třetí za 129,- na místě (s rozvozem 137,-)

Na Parkánech – moderní způsob kvalitního a čerstvého občerstvení v místě, nebo s dovozem domů. Na Parkánech – To nejlepší z italské a české kuchyně.

Kontakt:

Na Parkánech
restaurace & pension
Parkány 38
527 01 Polička

e-mail: parkany@centrum.cz
mobil: +420 733 652 210
web: www.parkany.cz