• Ubytování je ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.
  POKOJE

  Ubytování je ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.

 • Neplacené parkoviště pro hosty penzionu Na Parkánech se nachází před před budovou.
  SLUŽBY

  Neplacené parkoviště pro hosty penzionu Na Parkánech se nachází před před budovou.

 • Nabízíme Vám ubytoivání v běžných i podkrovních útulných pokojích v penzionu Na Parkánech.
  UBYTOVÁNÍ

  Nabízíme Vám ubytoivání v běžných i podkrovních útulných pokojích v penzionu Na Parkánech.

 • Znovuotevřená restaurace má pro Vás připravenou pestrou nabídku teplých i studených pokrmů, sestavenou z vlastních i vyzkoušených receptur.
  RESTAURACE

  Znovuotevřená restaurace má pro Vás připravenou pestrou nabídku teplých i studených pokrmů, sestavenou z vlastních i vyzkoušených receptur.

REZERVOVAT

Služby

Nechte si jídlo doručit až k Vám domů!

Od počátku jako alternativu pro ty, kteří nemohou opustit kancelář nebo právě nemají čas na klidné posezení v naší restauraci, nabízíme rozvoz pizzy a dalších jídel až do domu s pohodlnou online objednávkou. Je ale třeba podotknout, že pro ten správný kulinářský zážitek, je nejlépe navštívit naši restauraci osobně a jídlo si vychutnat ve spojení s kvalitním servisem a rustikálním prostředím, navozujícím tu správnou pohodovou atmosféru.

JEDINEČNÁ MOŽNOST, KDY MŮŽETE KAŽDÝ TÝDEN OCHUTNAT JINOU PIZZU. ZASTAVTE SE A OCHUTNEJTE TU PRAVOU ITALSKOU PIZZU!

Majitelův recept na výtečné pokrmy sestává z několika hlavních ingrediencí, a těmi jsou čerstvé a originální suroviny, tradiční rodinné receptury a láska ke gastronomii. Třešničkou na dortu je běžná cena pro zákazníka.

Darujte svým příbuzným, přátelům či zaměstnancům dárkový poukaz – voucher Na Parkánech na úhradu konzumace v naší restauraci. Na přání Vám připravíme voucher v libovolné finanční hodnotě.